O firmie


Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych stron oraz dedykowanych aplikacji. Do tworzenia naszych produktów wykorzystujemy najnowsze technologie oraz trendy.

Wieloletnie doświadczenie naszych projektantów i developerów pozwala na stworzenie optymalnych i zarazem nowatorskich rozwiązań, które zaspokajają indywidualne potrzeby naszych klientów.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, dzięki czemu, każdy projekt ma w sobie coś wyjątkowego. To wszystko przekłada się na sukcesy naszych klientów.

Działamy globalnie, realizując projekty z polski oraz zagranicy.

Jak działamy?

Przedstawiamy proces realizacji:

01

określenie Celów

Przeprowadzamy dokładny wywiad, aby gruntownie zbadać potrzeby oraz oczekiwania klienta. Efektem jest jasno sprecyzowana lista celów do realizacji.

02

Tworzenie rozwiązań

Analizujemy zebrane informacje i tworzymy listę najlepszych rozwiązań. Etap ten kończy prezentacja klientowi zakresu prac, narzędzi do ich realizacji, kosztorysu oraz terminów realizacji.

03

Realizacja wybranych rozwiązań

Akceptacja klienta prowadzi do zawarcia umowy na wykonanie wcześniej ustalonych zadań. Od tego momentu rozpoczynamy prace nad tworzeniem produktu.

04

Prezentacja produktu

Efekty prezentujemy klientowi. Na tym etapie zespół we współpracy z klientem doszlifowują ostateczną wersję produktu.

05

wdrożenie i finalizacja

Gotowy produkt wraz z prawami autorskimi przekazujemy klientowi. Przeprowadzamy szkolenie wprowadzające klienta w zarządzanie i obsługę zamówionego produktu.

To co, działamy? Zapytaj o darmową wycenę strony www tutaj.